English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Boby a jeho pán na pohádkovém ostrově - návod

Vydal jsem se ke kokosové palmě, vyšplhal nahoru a sebral kokos (VZI; KOK). Vrátil jsem se do kuchyně, kokosy dal do výtahu (POL; KOK; A) a poslal je pánovi (STI; TLA). Šel jsem do jeskyně, vzal disketu (VZI; DIS) a 2. část kódu (VZI; KOD) a vyjel výtahem nahoru. Zde jsem v místnosti stiskl tlačítko (STI; TLA) a zjistil 3. část kódu. Na smetišti jsem vzal krabici (VZI; KRA) a prozkoumal papír (PRO; PAP), čímž jsem získal 1. část kódu. V laboratoři jsem smíchal zkumavky (SMI; ZKU; 3; 6) a vzal je s sebou (VZI; ZKU). Odešel jsem přes místnost s červeným světlem.

 

Zpět v kuchyni jsem odeslal krabici (POL; KRA; A; STI; TLA), vzal harpunu (VZI; HAR) a šel na nedalekou skálu, kde jsem ulovil pár ryb (POU; HAR). Vrátil jsem se do kuchyně a opět poslal pánovi (POL; RYB; A; STI; TLA).

 

Šel jsem zpátky do jeskyně k počítačům Spectrum a použil kód (POU; KOD; LKJHGFDSA; POIUYT; REWQ), čímž mě počítač přesunul do ponorky kapitána Nema. Zde jsem sebral flopy disk (VZI; FLO) a v kuchyni ho poslal pánovi (POL; FLO; A; STI; TLA). Odložil jsem harpunu (POL; HAR; N) a vzal sáček a sprej (VZI; SAC; VZI; SPR).

 

Vydal jsem se na slunné místo poblíž kokosové palmy, kde jsem zasadil semena (POU; SAC) a zalil je zkumavkou (ZAL). Nebezpečnou rostlinu jsem odehnal sprejem (POU; SPR), který jsem odložil (POL; SPR), vzal plody (VZI; PLO) a odnesl je pánovi (POL; PLO; A; STI; TLA). Dále jsem mu poslal také disketu (POL; DIS; A; STI; TLA) a kód (POL; KOD; A; STI; TLA). Pán díky tomu zajistil záchranu.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 17. 1. 2020 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist