English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Boulder Dash 1-4 (5)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
Jungle Warrior (1)
Jméno růže (5)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Boby a jeho pán na pohádkovém ostrově - návod

Vydal jsem se ke kokosové palmě, vyšplhal nahoru a sebral kokos (VZI; KOK). Vrátil jsem se do kuchyně, kokosy dal do výtahu (POL; KOK; A) a poslal je pánovi (STI; TLA). Šel jsem do jeskyně, vzal disketu (VZI; DIS) a 2. část kódu (VZI; KOD) a vyjel výtahem nahoru. Zde jsem v místnosti stiskl tlačítko (STI; TLA) a zjistil 3. část kódu. Na smetišti jsem vzal krabici (VZI; KRA) a prozkoumal papír (PRO; PAP), čímž jsem získal 1. část kódu. V laboratoři jsem smíchal zkumavky (SMI; ZKU; 3; 6) a vzal je s sebou (VZI; ZKU). Odešel jsem přes místnost s červeným světlem.

 

Zpět v kuchyni jsem odeslal krabici (POL; KRA; A; STI; TLA), vzal harpunu (VZI; HAR) a šel na nedalekou skálu, kde jsem ulovil pár ryb (POU; HAR). Vrátil jsem se do kuchyně a opět poslal pánovi (POL; RYB; A; STI; TLA).

 

Šel jsem zpátky do jeskyně k počítačům Spectrum a použil kód (POU; KOD; LKJHGFDSA; POIUYT; REWQ), čímž mě počítač přesunul do ponorky kapitána Nema. Zde jsem sebral flopy disk (VZI; FLO) a v kuchyni ho poslal pánovi (POL; FLO; A; STI; TLA). Odložil jsem harpunu (POL; HAR; N) a vzal sáček a sprej (VZI; SAC; VZI; SPR).

 

Vydal jsem se na slunné místo poblíž kokosové palmy, kde jsem zasadil semena (POU; SAC) a zalil je zkumavkou (ZAL). Nebezpečnou rostlinu jsem odehnal sprejem (POU; SPR), který jsem odložil (POL; SPR), vzal plody (VZI; PLO) a odnesl je pánovi (POL; PLO; A; STI; TLA). Dále jsem mu poslal také disketu (POL; DIS; A; STI; TLA) a kód (POL; KOD; A; STI; TLA). Pán díky tomu zajistil záchranu.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 17. 1. 2020 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist