English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Biff - návod

Jděte vlevo a z okraje mostu seberte kartu (POWER CARD). Dvakrát vpravo, vezměte skřípačky (WIRE CUTTER). Vyskákejte do koruny stromu a na blikající nápis POWER použijte kartu. Skřípačkami přestřihněte visící drát, vlevo pak budete moci sebrat provaz (ROPE). Vraťte se na most a použijte provaz na jeho opravu. Pokračujte vlevo a seberte staré oblečení (OLD CLOTHES), ze kterého vyrobíte strašáka na poli vlevo. Dále vlevo od strašáka seberte čokoládová semínka (CHOC SEEDS), ty zasaďte v obrazovce se strašákem, kde vyroste strom.

 

Ze stromu odtrhněte tabulku čokolády (CHOCOLATES), kterou odneste své matce do obydlí v koruně stromu. Seskákejte na zem a nedaleko stromu seberte sekeru (AXE). Sekerou pokácejte čokoládový strom, získáte fošny (PLANKS). Z nich postavíte druhý most přes řeku o několik obrazovek vlevo. Seberte klíč (KEY), výbušninu (EXPLOSIVES) vlevo za mostem a plechovku oleje (TIN OF OIL). Zamčené dveře do podzemí promažte olejem a odemkněte klíčem. V podzemí vyhoďte levou přepážku výbušninou do povětří.

 

Vraťte se na povrch, u kořenů velkého stromu seberte baterku (TORCH). Aby baterka fungovala, musíte ještě najít baterie (BATTERIES). Znovu vstupte do podzemí, vložte baterie do baterky. Projděte úplně vlevo a seberte drahokam (JEWEL). Na povrchu vyhledejte rozbitý prsten (BROKEN RING) a vložte do něj drahokam. Opravený prsten (FIXED RING) odneste své matce. Vedle vašeho obydlí seberte prázdnou sklenici (EMPTY GLASS) a naplňte ji vodou z pramene (nad obrazovkou, kde jste našli drahokam).

 

Seberte gramofonovou desku (RECORD). Sklenici vody odneste své matce. Použijte desku. Najděte petardu (BANGER), zápalky (MATCHES) a minci (COIN). Petardu zapalte sirkami. Dodávka zmrzlináře je nyní otevřená, takže si u něj za minci nakupte zmrzlinu (ICE CREAM), kterou odneste své matce. Seberte květináč (FLOWER POT) a semínka (PLANT SEEDS). Ta zasaďte v obrazovce se strašákem, získáte květinu (FLOWER). Najděte sprej (BUG SPRAY) a květinu postříkejte. Květinu zbavenou havěti odneste matce, tím si ji definitivně udobříte.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 22. 7. 2017 | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist