English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Batman 2a - A Bird in the Hand - návod

Zorientujte se v přiložené mapě. V Batmanově jeskyni najděte nos (NOSE), nářadí (TOOL), batarang (BATARANG), šperhák (LOCKPICK), batmanův disk (BAT DISK). Použijte nářadí v obrazovce "broken machines", batarang (můžete jím házet) a disk v místnosti "insert the disk". Vyjděte do ulic.

 

Najděte cukrovinku (SWEET) a botu (SHOE). Cukrovinka vám doplní energii. Pak vezměte klíč od dveří (DOOR KEY). U lampy vyšplhejte po stěně domu na střechu. Najdete tam kolu (POP), co doplní energii, a svítilnu (TORCH). Vraťte se dolů a vyšplhejte po další stěně domu nahoru. Najdete lano (ROPE) a v obrazovce "take your pick!" použijte šperhák. Můžete ho odložit a vejděte do domu.

 

V domě najděte klíč od výtahu (LIFT KEY) a použijte ho u výtahu. Dále naleznete toust (TOAST) na doplnění energie a šipku (DART). Pak vezměte herní disk (GAME DISK) a v obrazovce "two halves" vajíčko (EGG) vám doplní energii. Zde použijte i lano a dostanete se nahoru. Tam seberte magnet (MAGNET) a použijte šipku. Získáte povolení ke vstupu (PASS). Vyjděte zpět na ulici.

 

Na obrazovce se vstupními dveřmi "don't pass go!" použijte povolení ke vstupu a vejděte do domu. Je tu tma, tak použijte svítilnu. Dále použijte magnet a nebudou vás otravovat tučňáci. Seberte videokazetu (TAPE). V místnosti se zrnící televizí použijte videokazetu. Dále naleznete koláč (CAKE) na doplnění energie. V obrazovce "open the door hal!" použijte klíč ke dveřím. K doplnění energie naleznete banán (NANA). Pak najdete trumpetu (TRUMPET) a zahrajte na ni. V místnosti "the big turn off!" si nasaďte nos, obujte botu a použijte herní disk. Zastavili jste počítač a úspěšně dohráli 1. díl na maximální možnou úspěšnost 100%.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 29. 12. 2014 | Autor: Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Vložil: SeraphimVloženo: 14. 03. 2017, 19:53:23
Analyza 100%: Pass(9), Rope(12), Dart(18), Torch(9), Lift Key(6), Door Key(8), Bat Disk(1), LockPick(7), Tape(1), Batarang(4), Trumpet(1), Knife(0), Bomb(0), Tool(1), Shoe(2), Magnet(9), Nose(2), Egg(E), Cake(E), Nana(E), Toast(E), Sweet(E), Game Disk(10), Pop(E)

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist