English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Aven - návod

Na jihu jsem sebral laserovou pušku a prostřílel překážky na startu. Pokračoval jsem jihozápadním směrem, přes silová pole jsem se dostal tím, že jsem střílel část u zdi. Překonal jsem přepadení a laser na zdi (ideální je postupovat pomalu a sestřelit ho z dálky) a dostal se do chemického skladu. V západní části jsem sebral NaOH (hydroxid sodný), ve východní fialovou disketu a nakonec na severu si vyměnil zbraň na novou s více náboji. Na jihovýchodě jsem si umístil první fialové H šikovně za dveře (objeví se po průchodu) tak, abych se pro něj mohl později rychle vrátit a prošel zpátky na začátek.

 

Pokračoval jsem severně, na kaluž H2SO4 (kyselina sírová) použil NaOH a vrátil se pro první fialové H. Vyčistil jsem část na západě (zapamatovat si polohu granátu) a pokračoval cestou, kde byla předtím kyselina. Snažil jsem se sestřelit co nejvíce nepřátel a jakmile mi došly náboje, tak jsem se vrátil pro další zbraň v severovýchodním rohu mapy. Na červené tlačítko jsem použil fialovou disketu, čímž se stal průchod bezpečným. Zbylé diskety jsem zahodil, na severozápadě vystřílel nepřátele a našel druhé fialové H, které jsem spolu s prvním uložil za průchodem s tlačítkem a vrátil se ještě pro granát.

 

V nadcházející části bylo klíčové, aby mi náboje vydržely až do skladu s další zbraní a červenou disketou. Cesta vedla na sever, kde jsem v místnosti se šipkou doleva zatím nechal třetí H ležet a pokračoval naznačeným směrem, jižně, až k části s podezřelou zdí. Připravil jsem si granát a jakmile vylétly rakety, tak ho použil ke zničení všech nepřátel na obrazovce. Došel jsem do místnosti s dvěma šipkami nahoru a ve východní části zničil silová pole pro přístup do předchozích oblastí. Na severu jsem do fialového počítače vložil červenou disketu a otevřel bílé dveře. Zbylé diskety jsem zahodil a zbraň a granát si odložil v místnosti na severozápadě. Vrátil jsem se východně pro dvě odložené H a jižně do místnosti se šipkou doleva pro třetí H. Všechny jsem měl umístit do terčíků v severozápadní místnosti. Před umístěním posledního jsem si ale ještě sebral granát a novou zbraň v jižní místnosti se dvěma šipkami nahoru. Poté jsem umístil poslední H, čímž se otevřely dveře úplně na začátku, ale zároveň se všude objevilo množství nepřátel.

 

Reagoval jsem okamžitým použitím granátu, čímž jsem odrazil první vlnu a získal trochu času. Na západ od místnosti se dvěma šipkami nahoru jsem sebral ještě druhou zbraň (lze jich mít více v inventáři), čímž jsem získal dostatek nábojů pro návrat na start. Trpělivě jsem likvidoval nepřátele a šel nejprve na východ, prošel přes část s červeným tlačítkem, poté na sever a jih, až k východu z komplexu.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 24. 1. 2023 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist