English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Aliens - návod

Sebral jsem plamenomet, upotřebil kvasnice a megafon, čímž jsem odhodil vetřelce. Prozkoumal jsem baseballovou pálku, sebral náplň do plamenometu a použil ji na plamenomet. Ten jsem pak použil na vetřelce a zbavil se jich. Sebral jsem "cosi slizkého a lepkavého" a také rozpouštědlo a to v rozlehlé hale použil na 100 vetřelců. V kurníku jsem prohlédl dvířka, sebral kámen, položil ho, sebral vajíčko, zahřál ho plamenometem a vzal žluťoučké kuřátko. Zahodil jsem megafon a rozpouštědlo, v tmavé chodbě našel lepenku a na záchodě videorekordér. V chodbě se stínem jsem na něj použil plamenomet, ten zahodil a sebral videokazetu.

 

Pokračoval jsem až k centrálnímu transformátoru a zde použil "cosi slizkého" na kuřátko, které tím vyrostlo a zahnalo vetřelce. Upotřebil jsem spínač a zapnul tím proud na základně. V jídelně jsem zapojil videorekordér do zásuvky, vložil videokazetu a zbavil se dalšího vetřelce. Ripleyová mi kromě rad předala i magnetickou kartu. Použil jsem lepenku na vetřelcovy sliny a těmi otevřel krabičku s láhví hydroxidu. Položil jsem lepenku a kuřátko a v chodbě našel provaz. Ten jsem v operačním sále přivázal k tyči, na druhý konec připevnil láhev a tu položil na zem. Vetřelec si ji hodil na hlavu a při průzkumu jeho oběti jsem objevil walkman a v něm kazetu s výrobním číslem "AHHH226". Oboje jsem nechal ležet a opodál našel trezor. Ten jsem upotřebil a zadal heslo "AHHH226". Sebral jsem kladivo i minci.

 

Našel jsem automat na jízdenky, vhodil do něj minci a poté mu pomohl kladivem. Sebral jsem lístek a přemístil se k centrálnímu počítači, kde jsem upotřebil magnetickou kartu a aktivoval ji. Zahodil jsem provaz a sebral telefon. Dorazil jsem na tramvajovou zastávku a nastoupil. Na další zastávce jsem upotřebil magnetickou kartu a otevřel tím dveře. V kosmodromu jsem mimozemšťanovi předal telefon a ten mě za odměnu společně s Ripleyovou odvezl zpět na Zemi.

 

UPOTREB KVASNICE, UPOTREB MEGAFON, VEZMI PLAMENOMET, V, PROZKOUMEJ BASEBALLOVOU PALKU, VEZMI NAPLN DO PLAMENOMETU, POUZIJ NAPLN NA PLAMENOMET, POUZIJ PLAMENOMET NA 10 VETRELCU, V, J, V, VEZMI PROVAZ, J, POUZIJ PROVAZ NA TYC, POLOZ PROVAZ (chyba v programu - i s privazanym k tyci s nim jde volne pobihat po zakladne), S, Z, Z, VEZMI ROZPOUSTEDLO, V, V, V, S, POUZIJ ROZPOUSTEDLO NA 100 VETRELCU (hodne trapny), V, PROZKOUMEJ DVIRKA VE STENE, VEZMI KAMEN, POLOZ KAMEN, VEZMI VAJICKO, VEZMI DISKETU, Z, J, POUZIJ PLAMENOMET NA VAJICKO, VEZMI KURATKO, J, Z, Z, Z, (muzes pouzit disketu, ale sejvni si pozici :), J, V, POUZIJ PLAMENOMET NA STIN, V, POLOZ DISKETU, VEZMI VIDEOKAZETU, Z, Z, Z, POLOZ VIDEOKAZETU, V, S, S, S, V, VEZMI COSI SLIZKEHO, J, J, Z, J, J, V, V, V, V, POUZIJ COSI SLIZKEHO NA KURATKO (tady jsem mel zakys jako svine, jde to pouzit jen v teto lokaci), POLOZ KURATKO, UPOTREB SPINAC, Z, Z, Z, Z, S, S, S, V, VEZMI VIDEOREKORDER, Z, J, J, Z, POUZIJ VIDEOREKORDER NA ZASUVKU, VEZMI VIDEOKAZETU, POUZIJ VIDEOKAZETU NA VIDEOREKORDER, V, S, S, Z, POLOZ MEGAFON, POLOZ ROZPOUSTEDLO, VEZMI KRABICKU, V, V, V, V, VEZMI LEPENKU, Z, Z, Z, J, J, Z, POUZIJ LEPENKU NA SLINY, POUZIJ LEPENKU NA KRABICKU, V, S, V, V, POLOZ LEPENKU, VEZMI PROVAZ, POUZIJ PROVAZ NA LAHEV, POLOZ LAHEV, POLOZ PROVAZ, PROZKOUMEJ OBET, VEZMI WALKMAN, PROZKOUMEJ WALKMAN, VEZMI KAZETU, Z, Z, J, J, Z, UPOTREB KARTU, VEZMI TELEFON, V, S, S, V, V, V, UPOTREB TREZOR, napis "AHHH226" (bez uvozovek), poloz vse a nech si jen TELEFON a KARTU, VEZMI KLADIVO, VEZMI MINCI, Z, Z, Z, J, J, V, V, V, POUZIJ MINCI NA AUTOMAT, POUZIJ KLADIVO NA AUTOMAT, VEZMI JIZDENKU, Z, Z, Z, S, S, V, V, V, V, DOVNITR, UPOTREB KARTU, V, POUZIJ TELEFON NA E.T. MIMOZEMSTANA...

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 23. 11. 2021 | Doplněno: 9. 1. 2023 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist