English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Agent X 1 - návod

Agent X má čtyři postupně dohrávané levely a vaším úkolem je zachránit celosvětový mír (jak klasický cíl), který je ohrožen šíleným profesorem Omegou. Ten je ukryt kdesi v podzemních jeskyních a chráněn profesionálními bojovníky. Profesor Omega ohrožuje svět zbraněmi a chystá se spustit třetí světovou válku. Jako rukojmího má prezidenta USA.

 

Level 1

 

Nejprve se musíte dostat do vchodu do podzemí. Jízda automobilem je ztížena nájezdy tanků, obrněných vozidel, sanitek a policejních automobilů, které vlastní profesor Omega, a které na vás všechny poslal, aby vás zničily dřív, než se dostanete ke vchodu do podzemního komplexu. Na cestě je i hodně jiných překážek, které velmi znepříjemňují jízdu autem, jako propadliště, díry či hrubé koberce (nebo co to je), na kterých zničíte pneumatiky. Pokud vás nepřátelské automobily navalí na okraj vozovky, tak vaše auto bouchne. No, ale aby to bylo trochu jednodušší, tak autoři hry dovolili automobilu i skákat, což jistě chápete, že je ve skutečnosti poněkud nemožné ale kdo ví? Za 128 let se můžeme dočkat i toho, že auta budou skákat. Už jste na konci? No to je dobře.

 

Level 2

 

Konečně jsme se dostali do podzemí, ale jak to vypadá, bude tu práce s darebáky ještě větší. Tentokráte jste již v roli Agenta X a musíte se dostat na konec dlouhé podzemní chodby. Cestou vás budou otravovat agenti převlečení za horníky, agenti převlečení za vozíky s uhlím, ale jak vidíte, tak samotný Agent X si z hlášek NO SMOKING (kouření zakázáno) nic nedělá a žmoulá si v puse svůj doutník. Mezi námi, jak velmi nepříjemný je ten blbeček za vámi, co vás vždycky dožene, že?

 

Level 3

 

No a jestli jste úspěšně překonali předchozí díl, tak vězte, že tato část je nejtěžší. Za dveřmi, které jsme otevřeli na konci podzemní chodby, čeká PAL, tajný pomocník profesora Omegy a dobrý vrhač jakýchkoliv předmětů. Tentokráte musíte rozstřelit předmět, který po vás PAL vrhne z osmi různě rozmístěných skříněk. Pokud se netrefíte, tak se přiblížíte ke svému hrobu (zajímavé řešení životů) a PAL se vám vysměje. Jestli se trefíte, tak PAL bude zaražen (místo smíchu se objeví nechápavý údiv #$#&%@ nebo něco podobného) a pokud budete takhle pokračovat, tak po naplnění sloupce vpravo uprostřed dáte jednu ránu mezi oči tomu "madr fakrovi", který po vás celou dobu házel koule a jehlany.

 

Level 4

 

To už je víceméně taková fraška na postřeh. Tentokráte letíte ve vrtulníku a musíte proletět na konec jeskyně, což není zřejmě tak těžké, ale opět tu jsou překážky. Nyní v podobě raket (naštěstí nejsou nijak rádiově či infračerveně řízené), těsnících dveří a podobně. Až doletíte na konec jeskynního komplexu, zjistíte, že všem dnům není konec. Čeká na vás úkol najít bombu a instalovat ji v profesorově základně. Bomba je na poslední plošině na moři a profesorova základna je ten malý domeček na začátku jeskyně. Takže po startu musíte doletět pro bombu, vrátit se, položit bombu a odletět na volné moře. Tam svádíte poslední boj s přívrženci profesora.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 18. 10. 2009 | Zdroj: ZX-magazín 1/94 | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist