English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Agent Toast - návod

Prozkoumal jsem helikoptéru a našel revolver a klíč heli-3. Opodál jsem prohledal telefonní budku, našel peněženku a v té jsem zase našel klíč od dveří 4. Prozkoumal jsem bránu a našel reklamu na karate klub TZYGLNEATOIS. Rozstřelil jsem zámek, v parku sebral hnědý kufřík, prozkoumal koš a našel klíč od auta 2. Autem jsem odjel před dům, klíčem otevřel dveře a vešel do kanceláře. Zde jsem prozkoumal obálku a našel papír s číslem. Prohledal jsem kabát a našel svazek klíčů. Ve stole zase byl klíč od auta 1.

 

Odjel jsem autem zpět a nasedl do nákladního auta. U kadibudky jsem opět rozstřelil zámek a prohledal ji - našel jsem klíč od dveří 2. Vrátil jsem se do budovy a odemkl dveře do šéfovy kanceláře. Zde jsem použil papír s číslem na odemčení trezoru - uvnitř jsem našel plány strojů. Poté jsem použil svazek klíčů k otevření kufříku - uvnitř jsem našel disketu. Tu jsem vložil do počítače a zadal heslo TZYGLNEATOIS. Vypsal jsem si jméno šéfa a odešel jsem zpět k helikoptéře. Tu jsem nastartoval klíčem heli-3 a odletěl za svým šéfem.

 

PROZKOUMEJ HELIKOPTERU, J, PROZKOUMEJ TELEFONNI BUDKU, PROZKOUMEJ PENEZENKU, J, PROZKOUMEJ KOVOVOU BRANU, POUZIJ REVOLVER, J, PROZKOUMEJ ODPADKOVY KOS, VEZMI HNEDY KUFRIK, S, S, V, POUZIJ KLIC OD AUTA 2, POUZIJ KLIC OD DVERI 1, S, V, S, PROZKOUMEJ PSACI STUL, PROZKOUMEJ PAPIROVOU OBALKU, PROZKOUMEJ KOZENY KABAT, J, Z, J, POUZIJ KLIC OD AUTA 2, Z, Z, POUZIJ KLIC OD AUTA 1, Z, POUZIJ REVOLVER, PROZKOUMEJ ZACHOD, V, POUZIJ KLIC OD AUTA 1, V, V, POUZIJ KLIC OD AUTA 2, S, V, V, POUZIJ KLIC OD DVERI 2, S, POUZIJ PAPIR S CISLEM, PROZKOUMEJ TREZOR, POUZIJ SVAZEK KLICU, PROZKOUMEJ HNEDY KUFRIK, POUZIJ DISKETU, TZYGLNEATOIS, 1-SEF, J, Z, Z, J, POUZIJ KLIC OD AUTA 2, Z, S, POUZIJ KLIC HELI-3

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 29. 1. 2011 | Doplněno: 15. 1. 2022 | Autor: s0l1t3r + UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist