English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

3DC - návod

Orientujte se podle mapy. Seberte úhoře (EEL) a položte ho v obrazovce s klíčem u zdi (přesně mezi výstupky). Vyskočte na něj, pak na výstupek obklopující přístup ke klíči. Na horní plošině, kam se dostanete, najděte harpunu (SPEAR GUN), chobotnice na vás přestanou útočit. Seskočte mezi výstupky pro klíč (KEY) a seberte ho. Nelákejte úhoře k sobě a po jeho těle se dostanete z této pasti. Počkejte až úhoř vyplave ven a znovu ho seberte. Za pomocí úhoře najděte a seberte kleště (PLIERS), dále vyhledejte v díře zapadlou bednu s nářadím (TOOLBOX). Bednu odemkněte klíčem a seberte pilku na kov (HACKSAW) a ohnuté hřebíky (BENT NAILS).

 

Opět nasaďte skákajícího úhoře, aby zpoza kamene vytlačit páčidlo (CROWBAR). Seberte páčidlo i úhoře. Za pomocí páčidla vytrhněte řetěz z kamene (CHAIN), ten použijte v inventáři na pilu pro výrobu motorovky (CHAIN SAW). Seberte kladivo (HAMMER). V horní části bludiště použijte motorovku a uřízněte víko barelu. Dírou prostrčte úhoře, hřebíky a kladivo. Vezměte a použijte první kyslíkovou bombu (AIR TANK), vezměte chleba (BREAD), sáček čaje (TEA BAG) a lepidlo (GLUE). Vezměte a použijte druhou kyslíkovou bombu (AIR TANK 2). Vezměte minci (COIN). Proskočte dírou po barelu do další části hry, kam jste shodili úhoře a další předměty.

 

Použijte kleště, získáte nýty (RIVETS). Odložte sáček s čajem a seberte úhoře, kterého si položte v obrazovce s rozbitým žebříkem. Položte minci, seberte kladivo a hřebíky. Proskočte dalším otvorem ke kováři, položte ohnuté hřebíky na jeho kovadlinu a on vám je narovná (GOOD NAILS). Vylezte po žebříku nahoru, jděte k rozbitému žebříku a opravte ho za pomocí hřebíků a kladiva. Seberte úhoře a vyšplhejte nahoru. Převrhněte barel na kraba, získáte krabí maso (CRAB MEAT). V inventáři za pomocí chleba a krabího masa vytvořte sendvič (SANDWICH). Ten dejte čarodějkám u kotle, aby zmizela stěna. Vraťte se pro minci a sáček čaje, kolem čarodějnic projděte do nové části hry.

 

Položte minci a nýty. Seberte jehly (NEEDLES) z hlavy medúzy. Vezměte a použijte třetí kyslíkovou bombu (AIR TANK 3). Seberte vlnu (WOOL). Vraťte se ke kováři a položte jehly na kovadlinu. Použijte opravené jehly na výrobu čajové panenky (TEA COSY). Vyšplhejte nahoru a seberte truhlici (CHEST). V inventáři vyměňte truhlici za minci. Jděte do obrazovky s pokladničkou ve tvaru prasátka (PIGGY), tu seberte za pomocí úhoře, kterého zde nechte. V inventáři použijte minci, získáte knihu (BOOK). Vezměte čajovou konvici (X TEAPOT) a zalepte prasklinu lepidlem. Použijte sáček čaje a čajovou panenku k získání šálku čaje (CUP OF TEA).

 

Seberte slanečka (HERRING). Toho odneste mořské panně, po které vyskákejte k zrcadlu (MIRROR). Šálek čaje hoďte do kotle u čarodějnic, získáte palivo (FUEL). Seberte nýty. Seberte nýtovačku (RIVET GUN), vyskákat k ní musíte po sudech. Proskočte otvorem do žlutých prostor, kde seberte a použijte čtvrtou kyslíkovou bombu (AIR TANK 4). Seberte hlavu Aliena 8 (ALIEN 8 HEAD). Použijte hlavu na odstrčení pirátů. Seberte kovový plát (METAL). Ten v inventáři použijte spolu s nýty a nýtovačkou. Vraťte se pro truhlici a úhoře.

 

Jděte do obrazovky s ohnutou trubkou (BENT PIPE). Ta je v díře, do které vám brání vstoupit medúza. Za pomocí úhoře dotlačte barel z kraje plošiny nad díru tak, aby se medúza shora zasekla o barel. Do díry vhoďte harpunu, objeví se chobotnice, která odtlačí medúzu. Z díry vylovte trubku a harpunu. Použijte trubku na zrcadlo. Jděte do knihovny, přes sud vyskočte na police s knihami, knihu položte na druhý regál nad dírou, skočte do díry a předejte truhlu Neptunovi. Ponorka je opravena a vy si můžete vychutnat závěrečnou gratulaci.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 26. 4. 2016 | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist