English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
Jungle Warrior (1)
Jméno růže (5)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Mister Kung-Fu

Vaše milovaná Silvia byla unesena nebezpečnou sektou. Pokud ji chcete vidět ještě někdy živou, musíte se vydat do jejich chrámu a porazit všechny jejich uctívače. Mister Kung-Fu je novým remakem dřívějšího titulu Kung-Fu Master z roku 1986, který se na ZX Spectru úplně nevydařil. Proto se autor remaku snažil co nejvíce přiblížit automatové verzi, která ve své době slavila největší úspěch.

 

Zachováno zůstalo všech 5 úrovní, které dokonale procvičí rychlost a pohotovost vašich reflexů. Protivníci se k vám přibližují z obou stran, na svoji obranu můžete používat velkou plejádu kopů a úderů. Postupovat musíte krůček po krůčku a nepustit si protivníka příliš k tělu. Nepřátel existuje velké množství od klasických nohsledů, přes vrhače nožů, draky, zakrslíky, včely nebo netopýry. Na konci každé úrovně, jak už u podobných mlátiček bývá zvykem, na vás čeká souboj se speciálním protivníkem, který vydrží hodně zásahů.

 

 
Přehrát video.
Zastavit přehrávání.
YouTube video.
 
Vydavatel:  Uprising Soft, 2018
Autoři:  Elton Bird, Andrew McDonnell, Tony Pastor
Žánr hry:  akční
Formát souboru:  TAP
Původní manuál:  Misterkungfu.txt
Kazetová obálka:  Misterkungfu.jpg
Externí weby:  World of Spectrum, Spectrum Computing, Tipshop
Ostatní:  mapa, poke, online
RZX video:  Misterkungfu.rzx (248 KB)
Stažení hry:  Misterkungfu.zip (26 KB)

 

Publikováno: 5. 2. 2019 | Vložit nový komentář...
Vložil: ZdenekVloženo: 05. 05. 2019, 16:16:29
Tak jsem si to zahral az do konce (s POKE). Musim rict, ze je to skvela konverze pro Spectrum. Rychlost animace, hratelnost, atmosfera. Hraval jsem to v maringotkach na poutich a pak na MAME emulatoru a je to fakt dobre udelane. Jinak, kdyz me nekdo chytne a nepusti, tak zbesile mackam nahoru dolu doprava doleva fire a nejak se mi podari uvolnit.
Vložil: ZdenekVloženo: 10. 04. 2019, 12:12:21
JJ, na původní automatovce to tak bylo. Jak se protivník dostal ke me, tak energie sla do pryč. Škubal jsem joystickem, tloukl do tlačitek, ale nedokázal jsem se ze sevření dostat.
Vložil: maikiVloženo: 25. 03. 2019, 16:36:06
Tak oproti puvodnimu Kung Fu Master pro Spectrum je to ohromny posun dopredu. Konecne plnohodnotna verze pro Sinlaira. Autori navic vydavaji aktualizace, takze lze ocekavat postupne doladovani. A co je bomba, jede to s plynulym scrollingem i na standardnim 48k s jednou ULOU, zadne vyhybani se problemum sovetskym pristupem 128k only. Kidovani pro Spectrum jak ma byti!
Vložil: PyštíkVloženo: 20. 03. 2019, 23:27:03
Je to svižné, akčné a celkom pekne spracované. Avšak keď sa protivník dostane až k vám, tak je veľmí náročné čokoľvek urobiť a energia vám rýchlo klesne. Pôvôdnú automatovú verziu som hral 25 rokov dozadu, takže si už nespomínam či aj v originále to bolo takto. Viem len toľko, že vtedy ma to veľmi bavilo. Toto ma rýchlo omrzelo. Ale skúsim tomu ešte neskôr dať šancu.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist